Inspirace z ASKO – NÁBYTEK: Královské posezení pro celou rodinu

spot_img

Jednou z dominant každého bytu či domu je sedací souprava. Nejenže bývá často nejvýraznějším prvkem v obývacím pokoji, ale je také společenským centrem domácnosti.

Když se po dlouhém dni v práci a ve škole všichni potkají doma, určitě si rádi chvíli odpočinou na pohodlné sedací soupravě. Na výběr jsou různé tvary, čalounění a dnes už také mnoho vychytávek v podobě podhlavníků či loketních opěrek, díky kterým bude posezení na pohovce doslova královské.

Při výběru sedací soupravy je dobré zohlednit mnoho aspektů. Jedním z nejdůležitějších jsou prostorové možnosti místnosti, podle kterých můžeme vybrat velikost i kompozici soupravy. Sedačky do písmene L nebo U jsou ideální volbou do prostorných pokojů a také pro četné rodiny. Pokud musíte šetřit každým centimetrem, zvolte spíše menší lineární či rohovou soupravu do písmene L.

Snad každý rodič ví, že s dětmi musí pohovka splňovat i další parametry. Aby byla odolná vůči menším nehodám s rozlitými nápoji nebo kreativní dětské rukojeti, je dobré zvolit odolné čalounění, a také použít speciální ošetření látky, které pomůže zvýšit její životnost. U jakéhokoli prostředku vždy čtěte instrukce na obalu, aby nedošlo k poškození samotné látky. Můžete také využít služeb impregnace čalouněného nábytku, kterou nově nabízí společnost ASKO – NÁBYTEK.

Milou povinností bývá také výběr samotného designu a odstínu potahové látky. Barevné sedací soupravy mohou pokoji dodat atmosféru života, energie a originality. V případě výrazných odstínů však dbejte na to, že při dalším vybavení, malbě i dekoracích by měly být tóny spíše tlumené a méně výrazné. U neutrálního odstínu potahové látky si můžete dovolit vložit svoji kreativní duši do výběru barevných doplňků, textilií a pod.

V rámci plánovaných sedacích souprav v ASKO – NÁBYTEK si u některých modelů můžete vybrat různé vysouvací podhlavníky, nastavitelné loketní opěrky či nožní opěrku poháněnou elektromotorem, které vám zajistí maximální pohodlí. Příjemným bonusem je také možnost rozložení na lůžko nebo úložný prostor uvnitř soupravy. Nechte si s výběrem poradit od odborníků v prodejnách ASKO – NÁBYTEK. Rádi vám vysvětlí benefity konkrétních typů a pomohou s plánováním vaší vysněné sedací soupravy.

Sedací souprava Omaha

Rohová sedací souprava Omaha s variabilním výběrem sezení je ideálním místem k relaxaci pro celou rodinu. Pohovka má konstrukci z dubového masivu a je vyrobena z vysoce kvalitní studené pěny a vlnitých pružin, díky čemuž si můžete dopřát komfortní sezení. Pro vaše maximální pohodlí model Omaha obsahuje také praktické podhlavníky. Kovové nohy umožní lehký úklid pod sedací soupravou i v jejím okolí.

Sedací souprava Spotlight

Rohová sedací souprava Spotlight je vysoce variabilní jak svými funkcemi, tak možným výběrem stylů nohou a použitých materiálů. Obsahuje nastavitelné područky i podhlavníky. Také je variabilní s hloubkou sedu. Díky tomu naleznete vždy tu správnou polohu k odpočinku. Její konstrukce je vyrobena z masivního bukového dřeva a čalounění je z vysoce kvalitní studené pěny a vlnitých pružin.

Sedací souprava Stick

Sedací souprava Stick vyhoví i těm nejvyšším nárokům na pohodlí. Je ve tvaru písmene U a má kvalitní konstrukci z tvrdého dřeva, kterou doplňuje čalounění ze studené pěny na vlnitých pružinách. Její hlavní předností je elektronická relaxační funkce kanape, kterou oceníte například po těžkém dni v práci. Pocit maximálního komfortu umocní možnost rozložení na lůžko, na kterém můžete relaxovat společně se svými blízkými.

Sedací souprava Palazzo

Moderní elegantní sedací souprava Palazzo disponuje širokým prostorem pro individualizaci. Má velký výběr jednotlivých elementů, možnost tří typů loketních opěrek, různé druhy nožiček a řadu příplatkových funkcí. Předností tohoto modelu je nastavitelná hloubka sedu 51 cm nebo 66 cm. Vybírat také můžete z široké palety odstínů potahových materiálů.

Sedací souprava Avignon

Už se nemusíte rozhodovat mezi designem a pohodlím. Rohová sedačka Avignon přinese do vašeho domova obojí. Moderní a mladistvý vzhled s nádechem luxusu jde ruku v ruce s kvalitním zpracováním a důrazem na komfort. Příjemné posezení zaručí konstrukce ze dřeva a dřevotřísky v kombinaci s měkkým jádrem z polyuretanové pěny. K dalším výhodám patří velkorysý úložný prostor a možnost rozložení na prostorné lůžko.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora