Vychutnejte si rozmanité chutě! Víme, kde je najdete

spot_img

Přítelkyně u vás doma, dobrá komedie a dobroty k tomu, to je něco, co je „must have“, aby nás každodenní kolotoč povinností zcela nepohltil a neobral o dobrou náladu. Shodli jste se tentokrát na českém menu? Potom je fajn vědět, že nejvíce našich potravin naleznete v Kauflandu.

Kam za nákupem
Pokud jste se tedy rozhodli vyhledat kvalitní a čerstvé české výrobky za výhodnou cenu, nasměrujte své kroky do nejbližší prodejny Kauflandu. Najdete zde chutné produkty od lokálních výrobců v rámci projektu Z našich regionů a zaručeně 100% slovenské maso.

V případě, že máte v nákupním seznamu zapsané zakysané mléčné nápoje, tvaroh, jogurty, sýry, šunku, párky, klobásku – vše najdete také v řadě produktů Z lásky k tradici. „Už dříve jsme si všimli, že naši kupující stále častěji hledají kvalitní slovenské potraviny. A tak jim nabízíme tuto řadu produktů, ve které najdou poctivé slovenské výrobky připravené z kvalitních slovenských surovin,“ říká Silvia Hrušovská, vedoucí oddělení privátních značek v Kauflandu.

Z těchto produktů bez problémů vykouzlíte to nejchutnější menu, se kterým jistě zabodujete. Sýrovou mísu doplníte bobulkami hroznů, voňavá šunka na chlebíčcích je zase léty ověřená klasika. Jako dezert nabídněte doma upečený tvarohový koláč nebo svěží smetanový dort s piškoty a ovocem.

Chuťovky z regionů
Mezi slovenskými potravinami najdete i výrobky od menších, regionálních dodavatelů. Zatím ještě nezvládnou zásobovat celou síť řetězce, ale dodávají výrobky do prodejen ve svém okolí. Takto už pět let úspěšně funguje projekt Z našich regionů.

Kromě regionálních specialit připravených tradiční recepturou zde naleznete také bohatou nabídku trendových produktů, stačí se jen v Kauflandu poohlédnout. Řetězec spolupracuje s více než 90 lokálními producenty ve všech regionech Slovenska. Jsou mezi nimi výrobci těstovin, pařených buchet a knedlíků, brynzy, tradičních oravských pomlázek, jogurtů, tvarohu, vína, masných výrobků či řemeslného piva.

Stoprocentně české
A je skutečně české? – možná se ptáte při nákupu i vy na původ masa. A nejen tehdy, když připravujete pohoštění pro kamarádky. V případě Kauflandu je odpověď jasná, nabízí 100% slovenské hovězí i vepřové maso a 100% jehněčí maso během sezóny. Co to znamená? Toto označení zaručuje, že maso pochází ze zvířat narozených, chovaných, poražených i zpracovaných výlučně na území Slovenska.

To, že Kaufland obhájil první místo mezi maloobchodními řetězci s absolutním průměrným počtem 6 153 vystavení slovenských produktů, potvrdil také průzkum agentury GfK z července letošního roku. Samozřejmě, při nákupu nemusíte spoléhat na průzkum. O tom, že zde najdete nejvíc českých potravin, se můžete přesvědčit přímo v prodejně.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora