Slavíte svátky s kámoškami? Podívejte se na Netflix na tyto filmy

spot_img

Kdo se postará o lepší zábavu, než naše nejlepší kámošky! Ve společnosti Netflixu, dobrého jídla a bublinek můžete mít nezapomenutelný Silvestr, ak tomu zábavný vstup do Nového roku!

V tento den zapomeňte na diety, předsevzetí a zmařené šance! Užijte si poslední den v roce stylově a zábavně – nikdo neřekl, že pít se musí až večer. Pozvěte single kámošky, pusťte Netflix a udělejte si konec roku legendární! Tyto filmy vám k tomu dopomohou, tady je první jejich část, už zítra přineseme pokračování…

Magic Mike: Bez kalhot 2 (Magic Mike XXL)
Poslední den v roce je třeba začít stylově a dopřát si trochu pánského striptýzu. Pokud ne na vlastní oči, tak alespoň v televizi, v podání krasavců jako Channing Tatum či Joe Manganiello. Všechny víme, že v tomto filmu nejde o příběh, a upřímně řečeno, ten nás zajímá snad nejméně. Pokud by se mě někdo zeptal, o čem tento film je, netuším. Jediné, co si pamatuji, byla krásně vypracovaná těla a božské tance, při kterých jsem zapomněla na okolí. Všechny dámy to mají stejně, tak se netváříme, že film zbožňujeme díky scénáři. Ideální kousek, při kterém si otevřete šampaňské či víno a začnete s kámoškami slavit.

Vánoční flow (Christmas Flow, 2021)
Co se stane, když se sebevědomá novinářka setká s charismatickým rapperem? Tato francouzská minisérie vám to řekne. Ve třech částech, které dohromady čtou jeden delší film, sledujeme vznik jejich vztahu, který je plný zábavy. Jedná se o klasický příběh lásky dvou protikladů, které se zprvu nemohou vystát. Ale kde je dotahování, tam je i láska. Francouzi nám nabídli sice ničím výjimečný, ale zato vtipný příběh, který funguje jako ideální odpočinek na večer strávený s kámoškami. Přičtěte k tomu Francii oděnou do Vánoc a nebudete se moci odtrhnout.

Vánoce u našich (Hjem til jul, 2019-2020)
Vyplatí se sáhnout i po zahraničních filmech, nezůstávejte proto jen u americké tvorby. Jedním ze skvostů je také komediální seriál z dílny Norů. Máte k dispozici hned dvě série. V první se Johanně snaží najít si partnera, protože ji už nebaví narážky rodiny, že nikoho nemá. Druhá pokračuje v podstatě tam, kde první série skončila. Můžete se těšit na vánoční atmosféru, typická rodinná setkání, která během svátků známe všechny, a samozřejmě humorné situace při hledání lásky.

Milostná past (Love Hard, 2021)
Tímto filmem zahájil Netflix Vánoce – dostal se na službu už na začátku listopadu. Tento příběh je přesně pro ty večery, kdy chcete něco nenáročného, ​​co vás pobaví a vyčistí vám hlavu. Vedle něj si totiž můžete s kámoškami klábosit, nebo jen sledovat scény, které jsou sice klišé, ale o to víc je výsledek příjemný; film skloubil v sobě totiž to, co tady už bylo, ovšem velmi příjemnou formou, která k pobavení stačí. Ve filmu sledujeme příběh novinářky, která se přes seznamku poznala s velice zajímavým mužem. Protože nemá štěstí v lásce, tentokrát si slíbí, že bude odvážná a vydá se na druhý konec Ameriky – za svým vyvoleným. Jak to dopadne? S kámoškami se jistě pobavíte.

Sex Tape (2014)
Na Cameron Diaz se dívá dobře. O to lepší, je-li film, ve kterém hraje, komedií s nádechem absurdity. Avšak ne tak absurdní, že by se tato situace nemohla reálně stát. Na manželský pár, který si užíval skvělého sexu od počátku vztahu, dopadne klasický problém dlouhodobého manželství – práce, děti, únava, povinnosti. Na sex mají pořád chuť, jen čas chybí. A proto se jednoho večera, kdy jsou děti u babičky, rozhodnou natočit porno – samozřejmě jen pro sebe. Nedopatřením se však nahrávka nahraje na Cloud, a to i všem lidem, kterým manžel daroval své staré iPady. Jeden z nich má také šéf firmy, která chce koupit Cameronin blog. Podaří se jim dát všechno do pořádku? U této komedie si odpočinete, vyčistíte hlavu a připravíte se na pohodový start do dvaceti-dvojky.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora