Jarní prázdniny jsou tady co nevidět

spot_img

Neváhej a postarej se dětem i sobě o skvělou zimní dovolenou v Tatrách, v Hotelu SLOVAN Tatranská Lomnica.

Po odpočinku na přelomu let a svátcích jsme už zase všichni v „normálním režimu“. Prázdniny se však opět blíží a to půlroční i jarní. Právě ty se často nesou v duchu rodinného sportovního vyžití v zimní přírodě. Vždyť co je lepší, než vyrazit na společnou zimní dovolenou plnou odpočinku v kombinaci s lyžovačkou či sáňkovačkou. Pokud toužíš po té pravé zimní atmosféře, chceš si odpočinout v lůně přírody, zasportovat si, zda zažít i nějaké to dobrodružství, rozhodně navštiv Vysoké Tatry. A že iv zimě mají co nabídnout, se přesvědčíš okamžitě.

Bílé štíty, ledová krása, lyžování, sáňkovačka, běžky, zimní i lyžařské túry. Co už může být pro zdraví celé rodiny lepší, než pobyt na čerstvém tatranském vzduchu? I když je ve městě mlha, u nás můžeš zažít slunečné počasí díky jedinečnému jevu – inverzi. Zima zavelela a Tatry tě zvou na dovolenou plnou bezpečných zážitků.

Obzvlášť v době jarních prázdnin jsou naše velehory mimořádně atraktivním cílem. Přežít pár dní zimní dovolené spolu s rodinou přímo v tatranské přírodě je balzámem pro tělo i duši. A to v těchto časech určitě potřebuješ.

Ubytování „jako doma“
Pokud se vypravíš na rodinnou dovolenou s dětmi, pohodlné ubytování ve skvělé lokalitě je bezpochyby prioritou číslo 1. Rodinný Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica nabízí hostům kromě kvalitního ubytování a výborné domácí gastronomie také relax centrum s bazénem a jako bonus výhled přímo na majestátní Lomnický štít. Kromě rodin s dětmi je tento hotel oblíben u všech, kteří si chtějí užít top lyžování. Výborná poloha pouze na skok od slunečních svahů lyžařského střediska Tatranská Lomnica je důvodem proč se hotel i zimě těší mimořádné oblibě hostů.

Vynikající domácká jídla připravená s láskou si můžeš vychutnat pohodlně, přímo v hotelové restauraci. Je prostorná, vzdušná, stoly jsou připraveny tak, jak je to požadováno, tzn. se 2 metrovými roztečemi. Personál asistuje i při výdeji na bufetových stolech, vše je bezpečné a skvěle zorganizované. Jídlo hostům velmi chutná a z milého přístupu i servisu jsou nadšeni, vždyť ne nadarmo se říká, že „Kde se dobře vaří, tam se dobře daří“. Užij si i ty dovolenou, kde se o tebe budou dobře starat.

Zimní radovánky
Díváš jízdní řád ski busu? V Hotelu SLOVAN ho nebudeš potřebovat. Pouhých 150 metrů od hotelu, v pěším dosahu, je lyžařské centrum s lyžařskými vleky a lanovkami. Pro rodiny doporučují 8-sedačkovou lanovku „Modrou bublinu“ se systémem dětské ochrany „Kids stop“. Vyvezeš se i „Oranžovou bublinou“ a zlyžuješ sluneční svahy od Startu přes Borůvky až po Skalnaté pleso či Lomnické sedlo. Odměnou ti budou nádherné výhledy i sluneční paprsky. Zkrátka ta nejkrásnější lyžovačka jakou si jen umíš představit.

Pro nejmenší děti je hned vedle hotelu dětský lyžařský svah s vlekem a školou lyžování. Odevzdej své dítě do rukou zkušených instruktorů a ty oddechuj a kochej se magickými výhledy na Lomnický štít.

A co takhle běžky? V zimním období je ve Vysokých Tatrách upravováno až 80 km běžeckých tratí různé náročnosti. Máš na výběr profi tratě s certifikací na Štrbském plese přes trať spojující tatranské osady až po okruhy na podtatranských loukách. V Tatranské Lomnici doporučujeme okruh Kolbisko, Starolesenské louky či areál Jamy, budeš nadšen zda jsi fanoušek klasického stylu nebo bruslařského. Když jsme při bruslení, i to si umíš dopřát. Snad nejkrásnější místo pro ledové dovádění je areál Relax park Jezierko, pouhých 100 metrů od hotelu. Výbavu si umíš i zapůjčit. A tady si zahraješ i pravý tatranský curling. Že jsi ho ještě nehrál? Nevadí, vyzkoušíš, uvidíš!

Sáňkovačka, koulovačka či stavění sněhuláků v hotelovém parku, to jsou všechno radovánky, které si s dětmi zaručeně užiješ. Sáňky, boby i skluzavky si nosit nemusíš, na hotelu ti je bezplatně rádi zapůjčí. Tak vzhůru sáně!

Bezpečná dovolená
Lidé po zážitcích přímo baží. Svět, na který jsme si zvykli, okleštila pandemie. Tatranci ale vědí, že zažívat pěkné momenty lze i bezpečně. Samotná rozloha našich velehor i lyžařských svahů tomu přeje, přičinit se však víme všichni. A tak slogan „V Tatrách jste v bezpečí“ není jen frází. Seznam platných pravidel a aktuální informace naleznete na: www.tatry.sk/covid.

Nejen Tatry venku, ale také dovnitř, jsou bezpečné. Obzvlášť v tomto období oceníš vzdušné, nepřeplněné prostory hotelu, vše připraveno v souladu s bezpečnostními normami a opatřeními.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora