Silvestr s kámoškami? Program je jasný! Podívejte se na tyto filmy na Netflixu

spot_img

Kdo se postará o lepší zábavu než naše nejlepší kámošky! Ve společnosti Netflixu, dobrého jídla a bublinek můžete mít nezapomenutelný Silvestr, ak tomu zábavný vstup do Nového roku!

Pokud vám nestačily tipy na filmy z předchozího článku, máme pro vás další skvosty, při kterých se pobavíte, odpočinete si, zda se stanou jen doplňující kulisou k výbornému jídlu, šampaňskému a nejlepším kámoškám.

Sváteční rande (Holidate, 2020)
Sympatická Emma Roberts má dost samoty a zejména na Vánoce. Dost má však i neustálého dobízení rodiny a přátel, kdy si už konečně najde chlapa. Všude chodí sama, všude se jí ptají co láska a muži. Tentokrát se chce nenáviděným situacím vyhnout a tak zesnuje plán – s neznámým mužem se dohodnou, že budou spolu naoko chodit. Uzavřou dohodu, že si budou na všech oslavách dělat gardě. Asi vás nepřekvapí, že mezi nimi přeskočí jiskra. A tehdy začíná pravá jízda.

Manžel na zkoušku (Overboard, 2018)
Sympatická Anna Faris vás pobaví v komedii, kdy zaúřaduje paní karma, která dá bohatému snobovi přesně to, co si zaslouží. Milionář Annu jako zaměstnankyni úklidové služby poníží a odmítne zaplatit. Po divoké párty na své jachtě se však stane nehoda – padá přes palubu, načež ho nacházejí se ztrátou paměti. Zde přichází na scénu Anna s falešným oddacím listem, tvrdící, že je jeho manželka. Netuší však, že se její pomsta obrátí proti ní, a proti své vůli k němu začne něco cítit – a on k ní.

Vždy budeš moje možná (Always be my maybe, 2019)
Komediantka Ali Wong? Skvělý Keanu Reeves? Ano, prosím! Otevřete šampaňské a užívejte si romantickou komedii o šéfkuchařce a hudebníkovi, jejichž světy by už nemohly být rozdílnější. Ale i po patnácti letech k sobě něco cítí. Podaří se jim překonat rozdíly dvou zcela odlišných životů? Hlavní postavy, herci Ali Wong a Randall Park pracovali také na scénáři; velmi si přáli obsadit Keanu Reevese, což se jim nakonec i podařilo. Právě on, když vás příběh hlavních hrdinů nezaujme, hraje vtipnou a osvěžující postavu, díky které si film prohlédnou i odpůrci romantiky.

Jedná se jen o sex (Friends with Benefits, 2011)
Kdo by neznal slavný film, který se minimálně v ženských kruzích stal fenoménem. A přiznejme si to, mnoha mužům se líbil také. Není hloupý ani přeslazený, ale zábavný a reálný. V čele s krásnou Milou Kunis a sympatickým Justinem Timberlakem nás provede komplikovanou otázkou, zda je možný nezávazný vztah plný sexu bez přítomnosti citů. Tento film si můžu prohlédnout kdykoli ve volném čase a neomrzí mě. Pokud k tomu přizvete kamarádky, zábava se zdvojnásobí – a možná i vícenásobní, za předpokladu bublinek.

Jak přijít o muže za 10 dní (How to lose a guy in 10 days, 2002)
Další z filmů, který jsem viděla mnohokrát je Jak přijít muže za 10 dní. Vždy se na něm nesmírně bavím, zejména na scéně, kdy hlavní představitelka pojmenuje mužskou pýchu Princezna Sofie. Ona je novinářka, která píše článek o tom, jak přijít o muže za deset dní. On chce vyhrát sázku, že za deset dní se do něj zamiluje jakákoli žena. Tito dva rozehrají hru, ve které chtějí oba vyhrát. Avšak na scénu přichází něco, s čím ani jeden nepočítal – láska. Film s Kate Hudsonem a Matthew McConaugheyem vás bude bavit od začátku do konce. Ideální film pro silvestrovský večer.

Rozum a cit (Sense and Sensibility, 1995)
Co takhle pustit si ověřenou klasiku z dílny spisovatelky Jane Austenové? Filmová adaptace má sice něco přes 25 let, to jí ale rozhodně na kvalitě neubírá. Víme, že Jane je výjimečná spisovatelka, proto ani film z jejího pera, jakkoli natočený, neztratí na kvalitě. Dvě dcery na vdej, hra o lásku, 19. století v Anglii – co víc si přát! Není-li toto lákavá kombinace, tak nevím. Už jen když píšu tyto řádky, mám chuť se zamumlat do deky a pustit si Janein skvost s mými nejlepšími kámoškami. A jedna z nich se náhodou také jmenuje Jana.

Válka nevěst (Bride Wars, 2009)
Kate Hudson a Anne Hathaway jsou od malička nejlepší přítelkyně, které by za sebe daly ruku do ohně. Jen do té doby, dokud nejde o svatbu, samozřejmě. Tehdy se z nich stávají bojovnice, jejichž snem je být v centru pozornosti svého svatebního dne. Po malé chybičce budoucí nevěsty zjišťují, že jejich svatby jsou naplánovány na stejný den. Což představuje problém, protože si chtěli jít vzájemně za družička. Jedna se musí vzdát své svatby na vysněném místě, jenže která? Bojovná Liv se nehodlá vzdát, nemá to v povaze. A milá, věčně ustupující Emma má toho dost – alespoň jednou chce být důležitá a prvořadá. Jak to celé dopadne? Kamošky nerozdělí ani taková malichernost jako svatba, a možná na konci uroníte slzu a své kámošky vyobjímáte.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora